Vanus: 2.-6. klassi lapsed

Grupi suurus: 15-20 last

Retkejuhid: Karoliina ja Rauno

Asukoht: Pudisoo, Kuusalu vald, Harjumaa

Hind: 70€

24.-26. juuli toimub 2.-6. klassi lastele kolmepäevane seikluslik looduslaager Pudisool, kus uurime Pärlijõe ürgorgu ja elustikku, tutvume randlase elustiili ja Läänemerega ning veedame aega metsa ja raba keskel, korraldame õhtuse välikino ja päikesetõusu fotojahi. Teeme lõkketoitu, mängime, käime maasaunas ja ööbime püstkojas või ise kaasa võetud telkides. Vihma korral saab ööbida majas.

Kaasa magamiskott ja -alus, riided ja jalanõud vastavalt ilmale (sealhulgas ka vahetusriided ja -jalanõud), ujumisriided, matkasööginõud, joogipudel või plastikpudel, kuhu saab vett panna, seljakott.

Kohapeal on olemas pesemisvõimalus.

Laagri jooksul poodi ei külastata, kõik söögid valmistame ühiselt kohapeal. Toitumise erinõuetest palume laagri juhendajaid teavitada.

Jõe ja mere ääres ning metsas toimuvatest tegevustest saate aimu kui vaatate meie seltsi samateemaliste õuesõppeprogrammide infot.
Registreerumiseks kirjuta hiljemalt kaks nädalat enne laagri toimumist aadressile: info@lahemaaselts.ee oma nimi, vanus, mis laagrisse soovid tulla, vähemalt ühe vanema nimi ja telefoninumber.

[et_pb_shop admin_label=”Shop” global_module=”1957″ type=”product_category” include_categories=”looduslaagrid” columns_number=”2″ orderby=”menu_order” saved_tabs=”all”] [/et_pb_shop]