Meie õpperetkede kalender

Allolevalt leiate päevad, mis kindlasti ei sobi ja vastupidi. Sest üldjuhul me üle kahe retke samaaegselt vastu võtta ei soovi. On arusaadav, et nö kuumal perioodil on soovijaid rohkem, seega võimalusel leidke omale sobiv vabade pävade hulgast juba täna! Siiski, paikse looduskoolina oleme paindlikud ja aegade osas operatiivsed ning vajadusel saame toimumispäevi ka muuta.

Kui sobiva päeva leidmine ei õnnestu, no siis mõtleme meie midagi välja – kirjutage meile kiri ja leiame lahenduse! Kaugema kandi, väljaspoolt Harjumaad tulijatele oleme alati nõus vastu tulema – seda nii hinna kui aegade osas. Üldjuhul on mõni meie retkejuht vaba ka nädalavahetusel – kui soovite ühendada õppeprogrammi väljasõiduga, siis kiidame selle heaks – andke oma soovist teada ja sobitame ning pakume välja marsruudi koos õpperetkega.

Calendar is loading...

Kui oleme õppeprogrammi toimumise kuupäeva kokku leppinud, siis kalendris kajastub see päev kinnisena ning lisabroneeringut tegema ei pea. TÜP ja KIK retked, mille toimumisperioodi oleme kinnitanud, kuid kuupäev määramata, on mõistlik ülaloleva kalendri abil ära broneerida.