Aktiivõppeprogrammid

Programmide läbiviimisel lähtume grupi suurusest ja programmi iseloomust. Tehniliselt keerulisemaid programme saame läbi viia ainult kahe retkejuhiga. Teisi programme on võimalik alla 20 õpilasega klassi puhul läbi viia ühe retkejuhiga, suurema klassi puhul tulemuse tagamiseks kahe retkejuhiga. 

Ühe retkejuhiga programmi tasu on enamjaolt 150 €. Lasteaedade programmid maksavad 130 €, nagu ka lihtsamad raba ja metsaprogrammid. Püstkoda kasutatav kojaprogramm on ühe klassi kohta 200 €, mis sisaldab püstkoja paigaldust õppeasutuse hoovi (ei lisandu transpordikulu). Hind sisaldab lisaks retkejuhi palgafondile õppevahendeid ja nende amortisatsiooni ning retke ja marsruudi sisulist ning füüsilist ettevalmistamist. Meie programmid kestavad 3-4 tundi, kõikide programmide toimumiskohtades on võimalik pidada ka pikemat looduspiknikku lõkke ääres.

Meie seltsi üheks läbivaks juhtmõtteks on igale õppekäigule personaalne lähenemine, sestap eeldab iga programm lisaks suhtlusele õpetaja ning teiste osapooltega (näiteks eramaa valdajad, abitööjõud ohutuse tagamiseks jms) ka konkreetse programmi päevakohastamist hetkeolukorraga nii looduses kui kooli õppekavas. 

Palun iga konkreetse programmi puhul meiega ühendust võtta, et saaksime koos sobiliku õpperetke planeerida.

Loodusretked

Loodusretkede ja -matkade läbiviimisel, kus retkejuht on pigem giidi rollis, rakenduvad soodsamad tunnitasud, hinnapakkumise saamiseks saatke siiski kiri, et saaksime mõne oma marsruudi välja pakkuda või uue koostada.

Looduslaagrid

Kõikide lastelaagrite hinnad kalkuleerime iga laagri kohta eraldi, palun need üle täpsustada.

Aktiivne päev looduses

Ennekõike suvisel ajal korraldame rõõmuga lstele, noortele ja täiskasvanutele aktiivsed loodusepäev – merele, metsas, rabas… Sõltuvalt inimeste arvust ja tegevustest maksab selline päev üldjuhul 100-300 €.