Aktiivõppeprogrammid

Programmide läbiviimisel lähtume grupi suurusest ja programmi iseloomust. Tehniliselt keerulisemaid programme saame läbi viia ainult kahe retkejuhiga. Teisi programme on võimalik alla 20 õpilasega klassi puhul läbi viia ühe retkejuhiga, suurema klassi puhul tulemuse tagamiseks kahe retkejuhiga. 

Ühe retkejuhiga programmi tasu on 150 €, kahe retkejuhiga programm maksab 300 €. Hind sisaldab lisaks retkejuhi palgafondile õppevahendeid ja nende amortisatsiooni ning retke ja marsruudi sisulist ning füüsilist ettevalmistamist. Meie programmid kestavad 3-4 tundi, kõikide programmide toimumiskohtades on võimalik pidada ka pikemat looduspiknikku lõkke ääres.

Meie seltsi üheks läbivaks juhtmõtteks on igale õppekäigule personaalne lähenemine, sestap eeldab iga programm lisaks suhtlusele õpetaja ning teiste osapooltega (näiteks eramaa valdajad, abitööjõud ohutuse tagamiseks jms) ka konkreetse programmi päevakohastamist hetkeolukorraga nii looduses kui kooli õppekavas. 

Palun iga konkreetse programmi puhul meiega ühendust võtta, et saaksime koos sobiliku õpperetke planeerida.

Loodusretked

Loodusretkede ja -matkade läbiviimisel, kus retkejuht on pigem giidi rollis, rakenduvad soodsamad tunnitasud, hinnapakkumise saamiseks saatke siiski kiri, et saaksime mõne oma marsruudid välja pakkuda või uue koostada.