Esimene registreerumine toimub lehel reg.leholakhk.edu.ee. Seal on näha ka projektis osalevad koolid. Kui seal enam Lahemaa Keskkonnahariduse Seltsi programmidele vaba kohta ei ole, palun ära siin ennast registreeri!

Ühisprojekti lehel registreerudes pidid sisestama oma programmi soovitusliku kuupäeva, sest projektis osaleb palju erinevaid loodusõppeasutusi ning osadel ei ole enda registreerumissüsteemi. Lahemaa Keskkonnahariduse Seltsil on aga olemas oma programmide kalender, seega palume registreerumine siin uuesti läbi teha, et  konkreetne kuupäev välja valida. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Kalendris on märgitud rohelise kirjaga ühisprojekti raames toimuvad vabad retked, punasega on näha juba täitunud programmid. Otsi üles Tallinna ühisprojekti lehel registreeritud programm ning vaata, mis kuupäevadel sellele programmile on võimalik tulla. Seejärel kliki sobivale päevale ning sisesta palutud andmed.

Lahemaal toimuvate programmide algus- ja lõpukellaaegade osas peab arvestama, et buss väljub kooli juurest tund enne programmi algust ning jõuab vastavalt kooli juurde tagasi tund peale programmi lõppu. Bussi tellib meie projektijuht ning vajadusel võtab bussifirma esindaja Sinuga ise ühendust, et täpne väljumiskoht kokku leppida (üldiselt väljub buss kooli eest).

Palume kindlasti täita kõik väljad, et ei peaks  hiljem neid andmeid üle täpsustama hakkama!

Iga registreerunu saab kolme tööpäeva päeva jooksul kinnituskirja sisestatud e-posti aadressile.