Kutsume kõiki Harjumaa ja Lääne-Virumaa koolide õpilasi  8. septembril meie vanimasse ja suurimasse rahvusparki, Lahemaale, loodust avastama!
Läbi lõbusa meeskondliku maastikumängu, mis kulgeb 5 km rajal läbi Pärispea küla, metsa ja mereranna, saavad õpilased erinevaid ülesandeid lahendades tuttavaks rahvuspargi loodus- ja kultuuriväärtustega.
Looduspäevale toovad kohale Tallinnast ja Rakverest tasuta bussid, mis on valmis vajadusel läbi sõitma ka tee peale jäävatest asulatest. Kohale võib tulla ka oma transpordiga.

KUIDAS OSALEDA?
* Osalemine toimub 3-5 liikmelistes meeskondades.
Ootame osalema ühe kooli igast kooliastmest ühte meeskonda ehk kokku kuni 20 õpilast ühest koolist. Kui igast kooliastmest meeskonda kokku ei saa, siis võib olla ühest kooliastmest ka rohkem meeskondi. I- kooliastme meeskonnaga peab rajal kaasa liikuma ka õpetaja!

* Registreeri meeskond looduspäevale, saates kiri Krista.Kingumets@keskkonnaamet.ee
Kirja sisu:  Kooli nimi,  kooliaste ja klass(id), liikmete arv meeskonnas (võimalusel ka nimed).

* Registreerumine üritusele kuni 10. juuni 2016!

Täpsem info ürituse ja transpordi kohta saadetakse pärast registreerumist.

LOODUSPÄEVA KORRALDAVAD: Eru lahe Rannarahva Selts, Keskkonnaamet, Käsmu meremuuseum, Lahemaa Looduskool, Lahemaa Keskkonnahariduse Selts, Lahemaa Retked, Lahemaa Ökoturism, Puhta Vee Teemapark, RMK Oandu looduskeskus, RMK Sagadi looduskool

Lisainfo: Krista.Kingumets@keskkonnaamet.ee, tel: 5562 4391