KIKi nõukogu otsusega toetatakse keskkonnaprogrammi 2015. aasta esimesest taotlusvoorust 339 keskkonnaprojekti. Nende hulgas sai rahastuse ka Haridusameti poolt koordineeritav Tallinna ühisprogamm, milles osalevad õppeprogrammide pakkujana Eesti Energia, Eesti Loodusmuuseum, Eesti Pandipakend, Energiakeskus, Keskkonnaamet, MTÜ Hared, Lahemaa Keskkonnahariduse Selts, MTÜ Loodusmaa, Muraste looduskool, MTÜ Nõmme Loodusmaja, Tallinna Botaanikaaed, Tallinna Linnuklubi, Tallinna Loomaaed, Tallinna Tehnikakõrgkool, Tallinna Vesi, TTÜ muuseum ja Viimsi Rannarahva muuseum. Projekt on suunatud Tallinna piirkonna koolide õpilastele ja selle raames on õpilasgruppidele tagatud transport kooli juurest programmi toimumiskohta ja tagasi ning õppeprogrammi läbiviimine. Lahemaa Keskkonnaharduse Selts viib antud projekti raames läbi 45 programmi teemadel “Pärlijõgi Lahemaal – tuiksoon mere ja metsa vahel”, “Rännak tuhande lauka maal” ja “Sööme südame ja mõistusega”. Programmid toimuvad perioodil sügis 2015 – kevad 2016.

Projektis osalevatele koolidele toimub infopäev 2. septembril kell 15.00 Kadrioru Saksa Gümnaasiumis.

Registreerimine avaneb 2. sept kell 15.00 aadressil reg.leholakhk.edu.ee.

Osalevad koolid:

1. Tallinna 21. Keskkool
2. Tallinna 32.Keskkool
3. Arte Gümnaasium
4. Ehte Humanitaargümnaasium
5. Tallinna 53. Keskkool
6. Mustamäe Humanitaargümnaasium
7. Gustav Adolfi Gümnaasium
8. Haabersti Vene Gümnaasium
9. Järveotsa Gümnaasium
10. Kadaka Põhikool
11. Kadrioru Saksa Gümnaasium
12. Kalamaja Põhikool
13. Kivimäe Põhikool
14. Kristiine Gümnaasium
15. Kuristiku Gümnaasium
16. Laagna Gümnaasium
17. Lasnamäe Gümnaasium
18. Läänemere Gümnaasium
19. Merekalda Kool
20. Merivälja kool
21. Mustamäe Gümnaasium
22. Nõmme Põhikool
23. Pirita Majandusgümnaasium
24. Pääsküla Gümnaasium
25. Rahumäe Põhikool
26. Ristiku Põhikool
27. Sikupilli Keskkool
28. Südalinna kool
29. Tallinna Nõmme Gümnaasium
30. Tallinna Reaalkool
31. Tallinna Saksa Gümnaasium
32. Tallinna Juudi kool
33. Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
34. Tehnikagümnaasium
35. Tallinna Humanitaargümnaasium
36. Tallinna Kunstigümnaasium
37. Tallinna Lilleküla Gümnaasium
38. Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
39. Tallinna Õismäe Vene Lütseum
40. Tõnismäe Reaalkool
41. Vanalinna Hariduskolleegium
42. Westholmi Gümnaasium
43. Lasnamäe Vene Gümnaasium