Partnerid

 

Lahemaa-Ökoturism-logoMTÜ Lahemaa Ökoturism tutvustab Lahemaad kui kohta, mis ühendab mere ja maa, inimkultuuri ning looduse ühte terviksüsteemi. Korraldatakse retki, koolitusi, seiklusmänge, töötubasid ja palju muud.

 

Pudisoo Puhkemaja pakub võimalust pidada seminare, koosviibimisi, laagreid või niisama perega puhata looduskaunis kohas Lahemaa Rahvuspargis.

 

muraste-logo Muraste looduskool asub Tallinna külje all Suurupi poolsaarel. Paikkonna loodus pakub huvilisele vaid mõnetunnise jalgsimatka jooksul võimalust külastada kümneid maastikutüüpe ja tutvuda nende asukatega. Ranniku läheduses leidub mitmekesine valik looduslikke kooslusi, mis on erakordselt vaheldusrikkad ja tagavad nõnda ka väga liigirikka taimestiku ja loomastiku. Igal aastal toimub Muraste looduskooli juhendajate käe all palju põnevaid retki, laagreid ja muid üritusi eelkõige Tallinna ja Harjumaa lastele.

 

MTÜ Loodusmaa on loodusharidust edendav ja toetav ettevõtmine Harjumaal ja seda ümbritsevate maakondade looduskaunites paikades. Läbi erinevate koostööde ja projektide aitavad nad edendada looduskeskkonna lähedast mõtteviisi, jätkusuutlikke tarbimisharjumusi ja mitmekülgset õpet looduses. Korraldatakse metsaretki täiskasvanutele ja kooligruppidele, laste sünnipäevi ning looduslaagreid.