KIK taotlusvoor veebruar 2017

Alates 2014 aasta augustist on järjepidevalt muutunud KIKist õppeprogrammide jaoks raha taotlemise kord. Alates 2016. a saab õpilaste õppekäikudeks toetust taotleda kas kool (lasteaed)  ise või koolipidaja (omavalitsus). Kool/lasteaed saab seda teha lihtsustatud korras, st projektis on ainult kaks rida – õppeprogrammi maksumus ja transpordi maksumus ning lisasse õppeprogrammi läbiviiva asutuse kinnituskiri. Lihtsustatud korras esitatud projektid saavad ka kiiremini rahastusotsused ning ka aruandlus ei käi üle jõu. Täpsemalt taotlemise kohta loe KIKi keskkonnaprogrammi kodulehelt. Arvestama peab taotluse menetlemiseks kuluva ajaga, näiteks veebruari vooru projekti kirjutades saab programmidele tulla eelkõige alates sügisest.

Toetatakse: õppekäikude korraldamine aktiivõppeprogrammides osalemiseks loodus- või keskkonnahariduskeskuses või keskkonnakaitse- või keskkonnakasutusega seotud ettevõttes.Taotleja on projektis osalev haridusasutus või selle pidaja. 2017. a taotlusvoorus saab iga klass või lasteaiarühm toetust ühes õppeaastas üheks õppekäiguks. Projekti abikõlblik kulu on kohale- ja tagasisõit kokku kuni 300 eurot ühe klassi või lasteaiarühma kohta, aktiivõppeprogrammi maksumus ning projektijuhtimise kulu. Toetus ühe aktiivõppeprogrammi kohta on kuni 150 eurot.

 

Kui taotlete programmidele tulekuks KIKist raha, palun pöörduge otse meie koordinaatori poole karoliina.juurik@gmail.com ja leppige kokku programmi teema ja orienteeruv toimumisaeg. Koordinaatori käest saate seejärel kinnituskirja, mille saate KIKi taotlusele lisada.